jednotlivý kurz

Bioenergetické potraviny

Podrobnosti

Lidské tělo potřebuje k životu energii, kterou získává z molekuly zvané ATP (adenosintrifosfát). ATP se generuje v energetických továrnách našich buněk - mitochondriích. Tato energie je nezbytná k udržení životně důležitých funkcí lidského těla a získáváme ji prostřednictvím konzumovaných potravin. Nazýváme ji “energetickou měnou” organismu.
 
V tomto webináři se s Lornou Fernández, ND ponoříte do problematiky bioenergetických potravin -  potravin, jež nám dávají život, mají schopnost regenerace organismu a udržení zdraví. Lorna vám vysvětlí metabolismus buněk, cykly, které jej tvoří, a principy založené na trofologii, které jej integrují.

Bude hovořit o biofotonech (světelné energii) náchazejících se ve stravě v různých hodnotách a jak tato hodnota ovlivňuje naši vitalitu. Promluví také o důležitých cyklech zásobování, spotřeby energie a eliminace, a jejich zapínání a vypínání v organismu v pravidelnou denní/noční dobu

Vysvětluje 4 principy vhodné kombinace potravin pro nižší energetický výdej v procesu trávení vedoucí ke zvýšení čisté energie pro metabolické funkce a regeneraci buněk, což dovoluje lepší fyzické zdraví doprovázené vitalitou.

Cílem tohoto webináře je naučit posluchače připravit si svůj stravovací plán s využitím bioenergetických potravin s ohledem na cykly metabolismu a také na principy, kterými se řídí.
 

Co se dozvíte

 • Co jsou to bioenergetické potraviny a kde je najít
 • Jak bioenergetické potraviny ovlivňují naši vitalitu, zdraví a dlouhověkost
 • Jak náš metabolismus využívá živiny
 • Jak integrovat vnitřní tělesné cykly zásobování, spotřeby energie a eliminace do stravovacího plánu k lepším výsledkům
 • 4 principy kombinování potravin pro zvýšení energie k regeneraci organismu

Obdržíte

 • Videonahrávku webináře ve španělštině s českými titulky (přístup na 1 rok)
 • Prezentaci v pdf v českém jazyce
 • Prezentaci v pdf v originále (španělština)
 • Transkript webináře v českém jazyce
 • 4týdenní plán bioenergetické stravy v pdf (v češtině)
 • Graf kombinace potravin

O lektorovi

Fernández, Lorna BHSc. ND

Lorna Estefanía Fernandez BHSc. ND je mexická naturopatka, která svůj naturopatický titul získala na vysoké škole v roce 2018. V privátní praxi se specializuje na prekoncepční až poporodní péči žen a zdraví dětí. Je v této oblasti vyhledávanou specialistkou díky kombinaci naturopatie a tradiční mexické medicíny. Pomáhá ženám připravit tělo na příchod nového života a následně jej po porodu (post partum) navrátit do rovnováhy nejen pomocí bylin a výživy, ale také speciálními koupelemi, terapiemi na uzavření kyčlí a technikami k celkovému navrácení vnitřní síly ženy. Ve své praxi využívá i reflexní terapii a aurikuloterapie (ušní akupunktura). Je specialistkou v oboru dětské homeopatie a diplomovanou terapeutkou trofologie - vědecky podložené kombinování stravy za účelem léčby nemocí. Je pravidelně zvána jako přednášející největšího jihoamerického naturopatického kongresu IACN díky svému zájmu v oblasti buněčné výživy, kde na toto téma přináší aktuální nové výzkumy a aplikace. Je držitelkou dimplomu Reiki Master a členkou ANNCH. 

Základní údaje

Obtížnost
Počet lekcí 1
Délka kurzu 61 minut
Technické požadavky

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Ať máte vše z první ruky.
chci odebírat newsletter