Prohlášení o odpovědnosti

Videoobsah je určen pouze pro informační a vzdělávací účely. Brainberry.cz neposkytuje žádné záruky týkající se přesnosti, použitelnosti, vhodnosti nebo úplnosti videoobsahu. Brainberry.cz nezaručuje přesnost ani použitelnost uvedených zdrojů, na které odkazuje jakýkoli videoobsah.
 
Videoobsah nesmí být považován za náhradu odborné lékařské péče, jiného zdravotního poradenství, diagnostiky či léčby. S případnými dotazy ohledně zdravotního stavu vždy vyhledejte svého lékaře nebo jiného kvalifikovaného poskytovatele zdravotní péče. Vřele doporučujeme vhodnost námi poskytovaných informací konzultovat s vaším ošetřujícím lékařem. Nikdy nezanedbávejte odbornou lékařskou pomoc ani neodkládejte její vyhledání kvůli informacím získaným na Brainberry.cz.
 
Brainberry.cz se tímto zříká jakékoli odpovědnosti za újmu způsobenou nesprávnou či neúplnou informací nebo radou, a to zejména v případech, kdy dosažení určitého výsledku závisí na činnosti adresáta rady či jiných osob, případně na neovlivnitelných skutečnostech nebo na náhodě.
 
Brainberry.cz se zříká odpovědnosti za jakékoli následné škody vyplývající přímo nebo nepřímo z jakéhokoli použití videoobsahu, které je poskytováno bez záruk na dosažení výsledku.
 

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Ať máte vše z první ruky.
chci odebírat newsletter