NAŠE VIZE

Jsme nezávislým portálem, který věří, že zdraví je jedním z nejdůležitějších aspektů našeho bytí, a že každý z nás si zaslouží vitální a plnohodnotný život. Pomáháme předávat kvalitní a aktuální odborné informace v oblasti zdraví. Naše webináře vám umožní vytvořit si svůj vlastní názor.

Vzdělávejte se svým tempem a podle toho, co vás zajímá. Přinášíme možnost získávat znalosti kdykoliv a odkudkoliv, bez omezení. E-learningem šetříme váš čas a náklady, ale také životní prostředí. 

Nelimitujeme se. Naše webináře zahrnují terapie a modality přírodní medicíny, preventivní medicíny, funkční medicíny a řady dalších přidružených oborů. 

Nevěříme v guru. Zdraví je velmi komplexní systém, na který neplatí jeden výživový směr či jedna rada. Našimi lektory jsou čeští a zahraniční odborníci, kteří mají vůči zdraví nezaujatý a nezkreslený postoj, sdílejí své názory a znalosti, svou expertízu a strategie
 
Vaše Brainberry.

Nezávislý portál o tématech přírodní, funkční a komplementární medicíny, kde své znalosti a strategie sdílejí přední čeští a zahraniční odborníci.

Kateřina Boesenberg, BHSc. ND

zakladatelka Brainberry
nutriční terapeutka, klinická naturopatka a praktik Funkční medicíny
 
Kateřina Boesenberg působí na poli přírodní medicíny a v klinické praxi od roku 2005. K oboru klinické naturopatie se dostala v australském Sydney, které bylo jejím domovem celých 10 let. Po návratu do České republiky v roce 2010 započala osvětovou cestu naturopatické medicíny v Čechách. V roce 2013 otevřela populární Školu Klinické Naturopatie a v témže roce založila i Českou naturopatickou společnost na podporu šíření klinické naturopatie, jejíž je dodnes prezidentkou. V letech 2018 – 2020 zastávala pozici Předsedkyně Evropského výboru Světové naturopatické federace (WNF) a zároveň byla členkou jejího exekutivního výboru. Je vyhledávanou českou i zahraniční lektorkou a přednášející a její působení pokrývá evropský, americký a australský kontinent. 

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Ať máte vše z první ruky.
chci odebírat newsletter