jednotlivý kurz

Léčivá síla energie

Podrobnosti

Lidská duše a potenciál jejího projevu nás vede k seberealizaci, a tím k pocitu naplnění a štěstí. Pokud není duše v souladu se svým původním záměrem, vzniká nemoc. Jorge Neira, ND, PhD., který této problematice zasvětil mnoho let, vám ukáže, že schopnost pracovat s touto neviditelnou avšak naprosto přirozenou součástí má každý z nás. Tento vrozený potenciál byl v moderní společnosti hluboce potlačen a neupadl v zapomnění jen díky domorodým kmenům, původním obyvatelům pralesů a jejich šamanům, kteří stále praktikují specifické techniky dovolující přímé spojení s vyšším vědomím a práci s energií. 

Ponořte se do tohoto fascinujícího webináře a naučte se, jak k sobě tuto energii přitáhnout a nasměrovat ji do různých oblastí svého života tak, aby mohla probudit regeneraci a uzdravení těla i ducha. Jorge vám vysvětlí, jaké jsou hlavní kroky pro přístup k vyšším stavům vědomí umožňující aktivaci vitální energie a podělí se o starověké postupy umožňující spojení energie a hmoty

Součástí webináře je i meditace a cvičení za účelem aktivace, vstřebání a uchování vitální energie. 

Nenechte si ujít tento jedinečný webinář, který je pohlazením pro tělo i duši. 

Co se dozvíte

  • Jak získat vitální sílu z přírodních elementů - země, vzduchu, vody a ohně
  • Techniku k dosažení stavu hluboké meditace
  • Jak aktivovat životní sílu k regeneraci těla i ducha
  • Klíčové informace a návod k dosažení energetické sebeochrany
  • Jak rozpoznat, zda jste odpojení od záměrů duše (vaší životní cesty)

Obdržíte

  • Videonahrávku webináře ve španělštině s českými titulky (přístup na 1 rok)
  • Transkript webináře v českém jazyce
  • Návod na meditaci a další techniky prezentované ve webináři

O lektorovi

Neira, Jorge, ND PhD.

Jorge Neira ND PhD. je klinickým naturopatem, s magisterským, doktorandským a MBA titulem v oborech vzdělávání a veřejného zdraví. Působil jako poradce ministerstva zdravotnictví Chile a také v Národní radě pro vzdělávání. V roce 2019 byl oceněn iberoamerickou cenou přírodní medicíny. Je vyhledávaným řečníkem na světových naturopatických kongresech: Montevideo 2014, Barcelona 2015, Londýn 2017, Phoenix 2017, Lisabon 2017 a 2018, Xalapa 2018, Melbourne 2019. Byl žákem indické Hira Ratan Manek v technikách čerpání energie ze slunce, učil se od původních obyvatel z kmene Shipibos z džungle Pucallpa v Peru, arizonských Navajů a brazilských Katukinů. Od roku 2016 je prezidentem Chilské naturopatické asociace (ANNCH).

Základní údaje

Obtížnost
Počet lekcí 1
Délka kurzu 64 minut
Technické požadavky

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Ať máte vše z první ruky.
chci odebírat newsletter