jednotlivý kurz

Rozhovor: Čeho se dá s naturopatií v oblasti zdraví dosáhnout?

Podrobnosti

Naturopatická profese je více než 2 500 let starý obor, který se v dnešní době dostává do popředí díky své odbornosti a efektivitě v řešení řady zdravotních obtíží. V zahraničí je naturopatie ceněným oborem, studovaným na vysokých školách a univerzitách, a je integrována do zdravotnického systému. Světová zdravotnická organizace usiluje o její celosvětové zařazení do primární zdravotní péče. 

Srdečně vás zveme k rozhovoru se zakladatelkou portálu Brainberry Kateřinou Boesenberg, ND, představitelkou naturopatie v České republice a naturopatkou s více než 17 letou praxí, která bude hovořit o tom, čeho se dá s naturopatií v oblasti zdraví dosáhnout.

Kateřina Boesenberg, ND je již 10 rokem předsedkyní České naturopatické společnosti a zakladatelkou Školy Klinické Naturopatie, která zajišťuje jak víceleté studijní obory, tak i širokou nabídku seminářů pro laickou i odbornou veřejnost v oblasti přírodní medicíny. 


 

O lektorovi

Boesenberg, Kateřina, ND

Kateřina Boesenberg BHSc. ND se oborům nutriční výživy a celostní přírodní medicíny začala věnovat v roce 2001 na Australian College of Natural Therapies (Sydney, Austrálie). Odborné obory klinické naturopatie a klinické nutriční medicíny (Dip. Nut. 2005, Adv. ND 2006) pak vystudovala na prestižní Nature Care College v Sydney. Po jejich dokončení si nejdříve rozšířila vzdělání o diplom z univerzity Charlese Sturta v oboru Health Sciences (2007) a následně o kvalifikace u Institutu Funkční Medicíny v Británii (2012-14). V soukromé praxi, kterou vede od roku 2005 (Sydney, Praha), se specializuje na nedostatky imunitního systému, autoimunitní onemocnění, hormonální nerovnováhu a obtíže zažívacího traktu. V současnosti se kromě privátní praxe věnuje převážně přednáškové a lektorské činnosti. Je prezidentkou České Naturopatické Společnosti, asociace podporující rozvoj klinické naturopatie v České republice a zakladatelkou a ředitelkou Školy Klinické Naturopatie. V letech 2018 – 2020 zastávala pozici Předsedkyně Evropského výboru Světové naturopatické federace a zároveň byla členkou jejího exekutivního výboru.


 

Základní údaje

Délka kurzu 50 minut
Technické požadavky

Zdarma

Přihlášení uživatelé mohou zhlédnout zdarma, registrujte se zde

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Ať máte vše z první ruky.
chci odebírat newsletter