jednotlivý kurz

Síla mantry

Podrobnosti

Vokalizace manter a jejich přínosy vzbuzují zájem neurovědců po celém světě. Co se děje v našem mozku, když se tyto mantry zpívají? Uvolnění mysli ze stavu opakování zbytečných myšlenek a zklidnění nervového systému jsou jen některé z mnoha výhod.

Vokalizace manter a meditace otevírá náš potenciál pro duchovní růst a regeneraci organismu. To, co slyšíme, mění nastavení našeho mozku, našich myšlenek. To je plasticita. Schopnost modifikovat svou strukturu v reakci na změny vnitřního nebo vnějšího prostředí. 

Mantry označují všechny zvuky, jež podle určitých přesvědčení mají jasnou duchovní sílu v lidech, kteří je recitují. Prostřednictvím těchto zvuků, slov nebo písní lze přitáhnout vnitřní mír, tak zásadní pro blaho lidské bytosti.
Jsou to slova nebo fráze měnící náš stav mysli. Přecházíme z běžného stavu vědomí do stavu mimořádného, který dovoluje spojení s vlastní podstatou.
 

Co se dozvíte

  • Co jsou mantry
  • Jaký je původ manter
  • Jaké jsou benefity zpívání manter
  • Jak mantry vokalizovat
  • Jak pomocí vokalizace manter zlepšit svou koncentraci, emocionální zdraví, srdeční frekvenci, pracovní výkon, posílit imunitní systém a mít jasnější mysl

Obdržíte

  • Videonahrávku webináře v portugalštině s českými titulky (na 1 rok)
  • Prezentaci v pdf v českém jazyce
  • Prezentaci v pdf v originále (portugalština)
  • Transkript webináře v českém jazyce

O lektorovi

Buarque, Chris, ND

Chris Buarque je brazilkou naturopatkou a vědeckou ředitelkou naturopatické asociace s praxí od roku 1994. Na Univerzitě São Paulo vystudovala obory estetiky, kosmetologie, meditace a jógy. Její zájmovou specializací je a vždy byla kombinace botaniky, kosmetiky, aromaterapie a východních technik. V této sféře vyvinula metodu GAIA, která propojuje východní metody a fytoterapii a cílí specificky na regeneraci organismu a pokožky za dosažením omlazení a dlouhověkosti. Chris Buarque je uznávanou a vyhledávanou odbornicí v tomto oboru. Kromě klinické praxe je také vysokoškolskou profesorkou postgraduálních kurzů Naturopatie, specialistkou na meditaci a vědeckou ředitelkou brazilské naturopatické společnosti Naturopatas do Brasil.

Základní údaje

Obtížnost
Počet lekcí 1
Délka kurzu 51 minut
Technické požadavky

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Ať máte vše z první ruky.
chci odebírat newsletter