jednotlivý kurz

Metabolický syndrom

Podrobnosti

Webinář se zabývá problematikou metabolického syndromu celostním pohledem klinické naturopatie. Tento stav je opředen řadou mýtů a často odbornou veřejností opomíjen.
Lektorka Mgr. Karolína Kunftová vysvětlí, co vlastně metabolický syndrom znamená, jak jej včas rozpoznat i o jakých dysbalancích v organismu vypovídá. Dozvíte se, proč je naprosto klíčový v preventivní péči o zdraví i jak se podílí na vzniku jiných civilizačních onemocnění.

Opět jsou pro vás připraveny informace v širších souvislostech, které vám pomohou se o sebe cíleně a efektivně starat.

Závěr webináře je věnovám praktickým tipům v oblasti nutriční medicíny, bylinné terapie, možných potravinových doplňků a také důležitým doporučením na změny v životním stylu.
 

Co se dozvíte

  • Proč je metabolický syndrom SOS signálem organismu?
  • Co tento stav znamená a co se v těle děje?
  • Jak včas rozpoznat nenápadné symptomy.
  • Proč naše předky metabolický syndrom netrápil?
  • Tři jednoduché tipy, jak si pomoci.
  • Co má společného borůvka s metabolickým syndromem?

Obdržíte

  • Videonahrávku webináře v českém jazyce (přístup na 1 rok)
  • Prezentaci v pdf v českém jazyce

O lektorovi

Kunftová, Karolína, Mgr.

Karolína nejprve vystudovala přírodovědeckou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, kde ji nejvíce nadchla biologie a fyziologie člověka i botanika. V posledním roce studia si vybrala studijní pobyt v holandském Maastrichtu, kde se věnovala oboru Public Health and Health Management. Poté pracovala v oblasti fyzio-fitness a současně jako HR managerka v IT firmách. Až v roce 2016 objevila naturopatii a ta ji změnila život. Vystudovala dvoj-obor Klinická nutriční medicína a Západní fytoterapie na Škole Klinické Naturopatie. Od roku 2018 se věnuje své naturopatické praxi. Ráda se neustále vzdělává a experimentuje, aby mohla svým klientům i studentům Školy Klinické Naturopatie být dobrou průvodkyní na cestě ke zdraví. V roce 2020, díky své mentorce Kateřině Boesenberg BHSc. ND, Karolína převzala kliniku Naturopathic Solutions v Praze, která je od roku 2022 zároveň klinikou studentskou. Karolína se také věnuje propagaci naturopatie na živo i v online světě.

Základní údaje

Obtížnost
Počet lekcí 1
Délka kurzu 60 minut
Technické požadavky

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Ať máte vše z první ruky.
chci odebírat newsletter