jednotlivý kurz

Rozhovor
na téma krize

Podrobnosti

Srdečně vás zveme k rozhovoru na velice aktuální téma zvládání krize a stresu s MUDr. Kateřinou Cajthamlovou.

Tento rozhovor je zároveň pozvánkou k poslechu unikátní a dynamické minisérie "Jak ve zdraví přežít krizi" o dopadech stresu a jeho zvládání ať již v pracovním, domácím či jiném prostředí. Tato minisérie je připravena MUDr. Kateřinou Cajthamlovou exkluzivně pro portál Brainberry a je nepostradatelným manuálem pro každého z nás. Paní doktorka s posluchači detailně a otevřeně sdílí své letité zkušenosti, rady a doporučení.
 

O lektorovi

Cajthamlová, Kateřina, MUDr.

MUDr. Kateřina Cajthamlová je absolventka FVL UK (1986), a je od roku 2000 držitelkou licence ČLK pro výkon lektorky v lékařské praxi, licence odborného zástupce a pro poskytování poradenských služeb pro obor interní lékařství.
Kromě celoživotního vzdělávání v rámci ČLK absolvovala v letech 2004-8 i výcvik v systemické terapii a ukončila jej obhajobou na téma „Krizová intervence v jednom sezení“. V letech 2005-2015 se věnovala popularizaci zdravého životního stylu v TV Prima (pořad Jste to, co jíte) a v ČT (pořad DoktorKA), od roku 2012 dosud má na Rádiu Region pravidelný pořad Hubněte zdravě s Kateřinou Cajthamlovou a Patrikem Rozehnalem.
Přispívá do časopisu Rodina a škola, je čestnou předsedkyní Asociace zřizovatelů školních jídelen a přednáší v rámci Managementu osobního rozvoje na VŠE Praha i pro ČLK a další subjekty na různá témata z oboru komunikace, psychohygieny a zdravého životního stylu. Je autorkou knihy Abeceda moderního rodiče (Vyšehrad 2017), spoluautorkou knih Nebezpečný svět kalorií z pohledu tří lékařů (Doleček, Středa, Cajthamlová, Ikar 2013) a Čtěte pohádky, čtěte mezi řádky (Hinková, Cajthamlová,  Orbis IN, 2012), je  členkou ČLK a ČAP.
 

Základní údaje

Délka kurzu 31 minut
Technické požadavky

Zdarma

Přihlášení uživatelé mohou zhlédnout zdarma, registrujte se zde

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Ať máte vše z první ruky.
chci odebírat newsletter