Pro odborníky

Naše platforma Brainberry nabízí i webináře určené pro odborný zdravotnický personál, lékaře, naturopaty, nutriční terapeuty apod. V případě, že máte zájem o přístup do této sekce a ještě nejste na Brainberry zaregistrováni, prosíme, abyste se zaregistrovali v registračním formuláři a nezapomněli vyplnit kolonku "Profese" a připojit fotografii či sken dokumentu prokazujícího Vaše dosažené vzdělání. 

Pokud u Brainberry již účet máte, ale rádi byste dostali do odborné sekce přístup, prosíme, kontaktujte nás na info@brainberry.cz. Poněvadž tato sekce obsahuje odborné informace, které ze své podstaty nemohou být přístupné laické veřejnosti, tak i zde od Vás pro schválení přístupu budeme potřebovat zaslat sken či fotografii dokumentu prokazujícího dosažené vzdělání. K urychlení procesu je můžete rovnou zaslat s Vaším požadavkem. Děkujeme za pochopení. 


Pokud Vám během 1 pracovního dne nedorazí email z info@brainberry.cz s informací o přijetí žádosti, prosíme, zkontrolujte si složku spam nebo nám napište.
 

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Ať máte vše z první ruky.
chci odebírat newsletter